„ACME-Žalgirio“ rankininkės keturių ekipų turnyre Čekijoje liko trečios

Sekmadienį Čekijoje baigėsi surengtas keturių komandų tarptautinis moterų rankinio turnyras, kuriame trečiąją vietą užėmė Lietuvos čempionių Kauno "ACME-Žalgirio" ekipa.

Paskutinę turnyro dieną kaunietėms nepavyko pakartoti penktadienio kontrolinio mačo su Olomouco DHK "Zora" klubo scenarijaus. Išanalizavusios viešnių silpnąsias ir stipriąsias puses, turnyro šeimininkės įrodė savo jėgą nugalėdamos kaunietes 37:32 (21:14).

Kauniečių gretose pasižymėjo Gabija Vidūnaitė ir Audinga Kniubaitė, pelniusios po 9 įvarčius. 5 taiklius metimus atliko jaunoji Viltė Lubytė, 3 - Daiva Drevinskienė, po 2 - Dovilė Ilčiukaitė ir Simona Kazlauskaitė, po 1 - Greta Burkaitė ir Klaudija Šidlauskytė.

DHK "Zora" komandoje taikliai rungtyniavo net dvylika rankininkių. Tai 6 įvarčius pelniusi Tereza Kubačkova, 5 - Michaela Ždanska, po 4 - Nikola Jansova ir Lucie Dostalova, po 3 - Valentina Kapsova, Klara Sovova ir Vendula Fryčakova, po po 2 - Katerina Rūžičkova, Jarmila Trumpešova, Ivana Salašova ir Tereza Fryčakova, 1 - Lucie Severova.

Pasak pranešimo, mačo pradžioje žalgirietės dar bandė priešintis ir pirmavo 2:0, bet po to krito į gilią duobę bei praleidusios penkis "sausus" įvarčius jau daugiau neatsigavo. Nepadėjo nei trenerio Antano Skarbaliaus paimta minutės pertraukėlė nei keitimai - varžovės palaipsniui tolo didindamos skirtumą.

Jos rungtynių likimą išsprendė jau pirmoje dvikovos dalyje, laimėjusios 21:14. Antroji susitikimo pusė buvo tik formalumas, kuomet šeimininkių persvara išaugdavo iki dešimt ir daugiau įvarčių.

Turnyre Kauno "ACME-Žalgirio" komandos treneriai bei vadovai galėjo įvertinti savo komandos fizines galimybes bei potencialą prieš artėjantį sezoną.

Galutinė turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1."Duslo Šala" (Slovakija                3 3 0 0 79:72 6

2.Olomouco DHK "Zora" (Čekija)           3 2 0 1 89:75 4

3.Kuano "ACME-Žalgiris"                  3 1 0 2 92:98 2

4.Vienos "Neustadt McDonalds" (Austrija) 3 0 0 3 69:84 0

Geriausia turnyro žaidėja pripažinta Eva Veselkova ("Duslo Šala"); geriausia vartininke tapo Nataša Schilk ("Neustadt McDonalds"), o rezultatyviausia - 21 įvartis - rankininke Gabija Vidūnaitė ("ACME-Žalgiris").

Šiame straipsnyje: Acme-ŽalgirisRankinissportas