Alinančios orientavimosi kovos

Juodkrantėje vyko Lietuvos orientavimosi sporto maratono čempionatas, kurį rengė Klaipėdos „Kopos“ klubas. Išmėginti šią rungtį panoro 140 orientacininkų, tarp jų dešimt klaipėdiečių.

Moterų elito grupei reikėjo įveikti 15,6 km su 32 kontroliniais punktais (KP) trasą. Lietuvos čempione tapo Sandra Paužaitė iš Alytaus „Dainavos“ - 1 val. 40 min. 1 sek.

Vienintelė klaipėdietė, pasiryžusi išmėginti maratono trasą, buvo „Kopos“ narė Reda Einikytė. Ji finišavo aštuntoji - 2:17:58.

Vaikinų jaunimo (iki 20 metų) čempionu tapo Jonas Vytautas Gvildys (Kauno „Medeina“). Jis 17,1 km su 34 KP surado per 1.37:41. Julius Mikšys („Kopa“) jam pralaimėjo 9 min. 6 sek. ir užėmė 7-ąją vietą. Kitas „kopietis“ Marius Vaišvilas liko 16-ojoje vietoje – 2.11:55.

Stipriausiems vyrams reikėjo įveikti 23,3 km su 46 KP trasą. Greičiausiai tai padarė Simonas Krėpšta (Kauno „Takas“) – 2.04:04.

Geriausiai iš klaipėdiečių pasirodė Agnius Čiapas („Kopa“). Jis trasoje sugaišo 2.20:03 ir užėmė 7-ąją vietą. Audrius Buivydas („Kopa“) užėmė 17-ąją vietą, Petras Andrašiūnas („Sakas“) – 18-ąją, Marius Lomsargis („Jaunystė“) – 22-ąją.

Tarp senjorų sėkmingai pasirodė „Kopos“ nariai. 65 metų ir vyresnių dalyvių grupėje čempionu tapo Mykolas Barauskas. Jis 6,5 km su 14 KP trasą įveikė per 1.11:11. Antrasis 60-mečių grupėje finišavo Kazimieras Sakalauskas. 9,2 km su 20 KP trasą jis nuskuodė per 1.34:50.