Anahaimo klubas patyrė septynioliktą pralaimėjimą

Septynioliktą nesėkmę 49-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė keturiolikos komandų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis tapo Anahaimo "Ducks" (70 tšk.) klubas.

Ketvirtadienį svečiuose 17,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Anahaimo ledo ritulininkai po ypač nesėkmingo antrojo kėlinio - 3:6 (1:1, 0:5, 2:0) - turėjo pripažinti 26-ą pergalę per 49 mačus iškovojusios bei šeštojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios San Chosė "Sharks" (58 taškai) komandos pranašumą.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Joe Pavelskis (7:23), Barclay'us Goodrow (22:15), Patrickas Marleau (26:16), Mattas Irwinas (32:37), Jamesas Sheppardas (34:30) ir Brendenas Dillonas (36:07), "Sharks" vartininkas Antti Niemi atrėmė 25 varžovų metimus.

Svečių, kurie iki ketvirtadienio buvo iškovoję šešias pergales iš eilės bei aštuonias per devynis paskutiniuosius mačus, gretose įvarčiais pasižymėjo Andrew Cogliano (4:57), Mattas Beleskey'is (41:23) ir Patrickas Maroonas (58:50).

"Ducks" vartininkas Ilja Bryzgalovas atrėmė 19 šeimininkų metimų iš 25, o antrajame kėlinyje (36:07) jį pakeitusio Frederiko Anderseno sąskaitoje - atremti visi 8 varžovų metimai.