A. Sereikaitė čiuožimo trumpuoju taku varžybose liko 16-ta

Pietų Korėjoje pasibaigusiame 2014-2015 metų planetos čiuožimo varžybų trumpuoju taku taurės ketvirtajame etape Agnė Sereikaitė sekmadienį užėmė šešioliktą vietą tarp 31-os 500 m nuotolio sprinto rungties dalyvės.

Dar penktadienį tik trečią vietą užėmusi trečiajame atrankos čiuožime lietuvė sekmadienį laimėjo trečiąjį paguodos atrankos čiuožimą ir pateko į ketvirtfinalį, kur, deja, griuvo ir liko tik ketvirta trečiajame čiuožime. Ji nuotolį ketvirtfinalyje įveikė per 1 minutę 0,668 sekundės ir bendroje įskaitoje tai garantavo šešioliktąją vietą.

Tiesa, vėliau A.Sereikaitė toliau sėkmingai dalyvavo paguodos čiuožimuose, kur įveikė tris varžoves ketvirtfinalyje bei dar tris pusfinalyje.

"Uždirbusi" tik 352 taškus Lietuvos greitojo čiuožimo atstovė su 6187 taškais bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje 500 m sprinto rungtyje ir toliau užima 15-tą vietą tarp 67-ių klasifikuotų sportininkių.

Šeštadienį A.Sireikaitė užėmė 13-ąją vietą 1000 m nuotolyje ir, "uždirbusi" 687 taškus, su 2545 taškais bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje 1000 m rungtyje toliau užima 24-ą vietą tarp 66-ių klasifikuotų sportininkių.