Biatlonininkas V. Strolia pasaulio taurės varžybose Kanadoje užėmė 79-ąją vietą

Kanadoje vykstančių pasaulio biatlono taurės septintojo etapo varžybų sutrumpintose vyrų 15 km asmeninėse lenktynėse ketvirtadienį geriausiai iš Lietuvos atstovų pasirodė Vytautas Strolia. Jis užėmė 79-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe - 35 min. 27,9 sek. Antrąją vietą užėmė kitas norvegas Vetle Sjaastadas Christiansenas (+2 min. 10,2 sek.; 2x45 baudos sekundės), trečiąją - rusas Aleksandras Loginovas (+2.41,0; 2x45 b. sek.).

Net septynis kartus šaudykloje suklydęs 26-erių metų V. Strolia nugalėtojui pralaimėjo 8 min. 20,5 sek.

Aštuonis kartus prašovęs 20-metis lietuvis Linas Banys (+11.45,8) užėmė 93-iąją vietą, o 28-erių metų Tomas Kaukėnas buvo diskvalifikuotas.

Lenktynėse dalyvavo 95 biatlonininkai. Sutrumpintose asmeninėse lenktynėse sportininkams už netaiklų šūvį skiriamos 45 baudos sekundės.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 16 lenktynių pirmauja norvegas J. T. Boe, turintis 896 taškus. Į antrąją vietą pakilo rusas A. Loginovas (596 tšk.), o į trečiąją poziciją smuktelėjo prancūzas Martinas Fourcade'as (554 tšk.). 16 taškų turintis Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis tarp 91 klasifikuoto biatlonininko žengia 74-as.