Bronzos medalis – dar dviem Lietuvos baidarininkams

Sekmadienį Čekijoje besibaigiančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate dar vieną bronzos medalį Lietuvai iškovojo baidarę dvivietę irklavę Aurimas Lankas bei Edvinas Ramanauskas.

200 m sprinto varžybų finale lietuviai sugaišo 32,660 sekundės ir antrus metus iš eilės Senojo žemyno pirmenybėse užėmė trečią vietą.

Europos čempionų titulus apgynė vokiečiai Ronaldas Rauhe ir Tomas Liebscheris (32,224 sek.), vos 0,068 sekundės aplenkę pasaulio čempionus serbus Nebojšą Grujičių ir Marko Novakovičių.

Prieš metus Vokietijoje vykusiose Europos pirmenybėse sidabrą iškovoję Londono olimpinių žaidynių čempionai rusai Jurijus Postrigajus ir Aleksandras Djačenka lietuviams pralaimėjo 0,212 sekundės ir liko ketvirtoje pozicijoje:

1. Ronald Rauhe ir Tom Liebscher (Vokietija)          32,224 sek.