D. Vištartaitė ir R. Maščinskas– Europos uždarų patalpų irklavimo čempionai

Lietuvos irkluotojai ir toliau puikiai varžosi Europos elite. Lenkijos Ščecino mieste šeštadienį baigėsi Europos uždarų patalpų irklavimo čempionatas, kuriame Donata Vištartaitė ir Rolandas Maščinskas pirmą kartą tapo čempionais.

Šiemet Europos uždarų patalpų čempionatas pirmą kartą vyko po tarptautinės irklavimo federacijos (FISA) vardu, jame pirmą sykį istorijoje dalyvavo ir lietuviai. Beje, tuo pačiu vyko ir atvirasis Lenkijos čempionatas, o sportininkų rezultatai automatiškai įsirašė į abiejų varžybų įskaitą.

Moterų varžybose buvo pasiektas naujas pasaulio rekordas. Ukrainos sportininkė Olena Buriak 2000 metrų "Concept 2" ergotreniruokliu "susuko" per 6 minutes ir 25 sekundes. Artimiausią konkurentę ukrainietė aplenkė daugiau nei 17 sekundžių.

Donata Vištartaitė šį kartą dalyvavo lengvo svorio moterų varžybose ir galutinėje įskaitoje laimėjo be konkurencijos. Lietuvės laikas (7 min., 2,2 sek.) buvo beveik penkiomis sekundėmis geresnis nei sidabro medalininkės lenkės Paulos Wydrych (7:07,6), bronza atiteko kitai lenkei Joannai Dorociak (7:08,5).

Vyrų varžybose nenugalimas buvo Rolandas Maščinskas (5:44,9), aplenkęs antrąją vietą užėmusi lenką Bartoszą Zablockį (05:48,2). Trečias liko Baltarusijos sportininkas Stanislovas Ščarbačenia (5:48,9).

Į pirmąjį dešimtuką pateko ir kiti varžybose dalyvavę Lietuvos irkluotojai - Saulius Ritter, Mindaugas Griškonis, Milda Valčiukaitė ir Lina Šaltytė. Tikslių jų užimtų vietų ir parodytų rezultatų kol kas organizatoriai nepateikė.

apakęs

apakęs portretas
kažkoks visiškas nupušimas "UŽDARŲ PATALPŲ IRKLAVIMO ČEMPIONATAS". Tai gal ir bėgikus reikėtų sustatyti ant bėgimo takelių ir lai sau bėga-nereiks nei stadionų,nei maniežų.Arba dviratininkai tegul sau mina dviračius-treniruoklius.Nu labai "įdomios" varžybos.