„Devils“ nugalėjo absoliutų NHL čempionato lyderį

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (27 pergalės ir 37 pralaimėjimai; 64 tšk.) klubas.

Antradienį namuose 13 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) nugalėjo ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusią, keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos lyderės poziciją išsaugojusią, tačiau absoliučios lygos lyderės poziciją praradusią Nešvilio "Predators" (41 pergalė bei 24 pralaimėjimai; 89 taškai) komandą.

Per 15 su puse žaidimo minučių (15:25) lietuvis kartą netaikliai smūgiavo į svečių vartus ir pirmojo kėlinio pabaigoje (17:16) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 56 šio sezono rungtynes - 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 38 baudos minutės.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Adamas Larssonas (0:58), Ericas Gelinas (3:57) ir Mike'as Cammalleris (58:46), o "Devils" vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 33 varžovų metimus.

Pirmą kartą šiame sezone keturis pralaimėjimus iš eilės patyrių svečių gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Mike'as Fisheris (22:11), o "Predators" vartininko Carterio Huttono sąskaitoje - 21 atremtas arenos šeimininkų metimas.