D.Labanauskas triumfavo pasaulio smiginio reitingo čempionate Estijoje

Garliaviškis Darius Labanauskas vėl tapo atvirojo Estijos smiginio čempionato nugalėtoju.

Finale šeštadienio vakarą D.Labanauskas susitiko su latviu Madarsu Razma ir laimėjo rezultatu 5:0.

Pusfinalyje D.Labanauskas rezultatu 5:1 įveikė švedą Peterį Sajwanį.

Pernai garliaviškis šiame čempionate taip pat atkeliavo iki finalo, tačiau jame rezultatu 4:5 nusileido belgui Geertui De Vos. Ankstesniais metais D.Labanauskas kelis kartus yra tapęs šių varžybų čempionu.

Po puikaus pasirodymo Vokietijoje vykusiame atvirajame Vokietijos smiginio čempionate „BULL's German Open 2015“, kur lietuvis užėmė trečią vietą ir pasipuošė bronzos medaliu, jis Britų Darts Organizacijos (BDO) reitinge pakilo į 20 vietą. Pergalė Estijoje šiame reitinge garliaviškį kilstelės dar aukščiau.

Pagal BDO reitingą 24 vyrai ir 8 moterys kviečiami į legendinį Lakesido pasaulio smiginio čempionatą.

Šiame straipsnyje: Darius Labanauskassmiginisdarts

kaunietis

kaunietis portretas
ačiū Dariui už Lietuvos vardo garsinimą. Linkime ir toliau sėkmingai varžytis, bei tiesiausiu keliu patekti į pasaulio čempionatą Lakeside!