„Ducks“ – per žingsnį nuo NHL Vakarų konferencijos čempionų titulo

Penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Anahaimo "Ducks" klubas pirmadienį namuose 17,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 5:4 (3:0, 0:2, 1:2, 1:0) nugalėjo Čikagos "Blackhawks" ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2.

Pirmąjį serijos mačą savo arenoje Anahaimo ekipa laimėjo 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), o antrosiose rungtynėse po trijų pratęsimų sėkmė lydėjo Čikagos komandą - 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0). Trečiajame susitikime Čikagoje pajėgesni buvo svečiai - 2:1 (1:1, 1:0, 0:0), tačiau ketvirtąjį mačą šeimininkai laimėjo po dviejų pratęsimų - 5:4 (1:0, 0:1, 3:3, 0:0, 1:0).

Pirmadienio rungtynėse įvarčiais prie pergalės prisidėjo Camas Fowleris (5:10), Ryanas Kesleris (5:42; 1 rezultatyvus perdavimas), Sami Vatanenas (14:37; 1 rezultatyvus perdavimas), Patrickas Maroonas (54:45) ir Mattas Beleskey'is (60:45).

"Ducks" klubo, kuris Stenlio taurės savininku buvo 2007 metais, gretose vartininkas Frederikas Andersenas šiame mače atrėmė 24 svečių metimus.

"Blackhawks" ekipos, kuri Stenlio taurę iškovojo dukart per penkerius pastaruosius metus (2010 ir 2013), gretose dviem įvarčiais pasižymėjo kapitonas Jonathanas Toewsas (58:10 bei 59:22), vienu - Teuvo Teravainenas (21:11; 1 rezultatyvus perdavimas) ir Brentas Seabrookas (39:35), o vartininkas Corey'is Crawfordas atrėmė 23 arenos šeimininkų metimus.

Šeštąsias Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos trečiadienį žais Čikagoje.

Šiame straipsnyje: DucksBlackhawksnhlledo ritulys