Dviračių plento čempionų titulai – D. Tušlaitei ir I. Konovalovui

Savaitgalį Gargžduose ir jų apylinkėse surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“), o tarp vyrų pergalę iškovojo Ignatas Konovalovas (FDJ).

D.Tušlaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo trečią kartą iš eilės, o I.Konovalovas šios rungties čempiono titulą iškovojo pirmą kartą.

D.Tušlaitė 123,2 km (7 ratai) nuvažiavo per 3 val. 2 min. 52 sek. Tarp moterų antrą vietą užėmė Rasa Leleivytė („Aromitalia – Vaiano“), o trečią – Monika Rastauskaitė (Panevėžio KKSC/R.Sargūno SG/„Fortūna“). Moterys, kaip ir pernai startavo kartu su veteranais.

I.Konovalovas 176 km (10 ratų) nuvažiavo per 4 val. 6 min. 14 sek. ir artimiausius tris varžovus aplenkė 3 min. 3 sek. Antras finišavo 2012 metų čempionas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“), trečias – Darijus Džervus (Klaipėdos „Vėtrungė“).