G. Titenis pasaulio plaukimo čempionate užėmė šeštą vietą

Rusijoje vykstančiame 16-ame pasaulio vandens sporto šakų čempionate pirmasis iš Lietuvos plaukikų baseine finale startavęs Giedrius Titenis liko šeštas.

Lietuvis pirmadienį 100 m nuotolį krūtine finale nuplaukė per 59,56 sekundės ir aplenkė du varžovus. Iki bronzos medalio, kurį iškovojo britas Rossas Murdochas. Lietuvos plaukikui pritrūko 0,47 sekundės.

Jei g. Titeniui būtų pavykę pakartoti šalies rekordą, kurį jis pagerino išvakarėse vykusiame pusfinalio plaukime - 58,96 sek. - tai šis rezultatas jam ir būtų garantavęs bronzą.

Čempionu tapo pasaulio rekordininkas britas Adamas Peaty's, distanciją įveikęs per 58,52 sekundės ir 0,07 sekundės aplenkęs vėl sidabrą planetos pirmenybėse iškovojusį Londono olimpiados čempioną Cameroną Van Der Burghą iš Pietų Afrikos Respublikos:

1. Adam Peaty (D. Britanija)              58,52 sek.