„Hoptrans-Sirenos“ tiesiausiu keliu žengia į pusfinalį

Titulą ginančios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ žengė į pusfinalį. Lino Šalkaus auklėtinės 91:56 (19:17, 16:15, 25:15, 31:9) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universitetą“.

Laimėjusios seriją (2:0) jos pateko į pusfinalį.

Rungtynes spurtu pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir susikrovė 10 taškų pranašumą (13:3). Tačiau šiauliečių toks šaltas dušas neišgąsdino. Šeimininkės atsakė atkarpa (14:6) ir prieš antrąjį ketvirtį viešnių pranašumas siekė tik du taškus (19:17).

Antrajame kėlinyje galiaviškės išlaikė atotrūkį, tačiau „Šiauliai-Universitetas“ toli varžovėms pabėgti neleido (26:20). Likus žaisti kiek daugiau nei 4 min., šiaulietės rezultatą išlygino (26:26). Po Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės tolimo metimo, „Hoptrans-Sirenos“ vėl atitrūko (33:28), tačiau prieš antrąją mačo dalį komandas skyrė 3 taškai (35:32).

Antra rungtynių dalis prasidėjo „Hoptrans-Sirenų“ spurtu (10:2) ir tai leido joms susigrąžinti dviženklį pranašumą (45:34). Likus žaisti kiek daugiau nei 2 min., tolimą metimą pataikė Urtė bukauskaitė ir sušvelnino šiauliečių atsilikimą (44:51). Visgi prieš lemiamą kėlinį garliaviškės ir vėl gerokai atitrūko (60:47).

Lemiamame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ visiškai perėmė iniciatyvą ir susikrovė 20 taškų persvarą (73:53). Per likusį laiką garliaviškės tik bėgo į priekį, o „Šiauliai-Universitetas“ neturėjo jokių vilčių pasipriešinti. „Hoptrans-Sirenos“ į pusfinalį žengė užtikrintai (91:56).

Pusfinalyje „Hoptrans-Sirenų“ laukia kova su Vilniaus „Kibirkštimi“.

„Šiauliai-Universitetas“: Ligita Tamutytė 15 (11 atk. kam., 8 kld.), Katsiaryna Urbanovich, Urtė Bukauskaitė ir Gabija Šegždaitė po aštuonis.

„Hoptrans-Sirenos“: Gintarė Jasiunskaitė ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė po 17, Gabrielė Gutkauskaitė (8 rez. perd.) ir Jacinda Mayers-Sanders po 14, Kornelija Balčiūnaitė 13 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).