Ispanas R. Nadalis tęsia pergalių seriją

Prancūzijos sostinėje vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 28 mln. eurų, šeštadienį tęsėsi vienetų varžybų trečiojo rato mačai.

Pergalių seriją vyrų vienetų varžybose pratęsė dešimtojo šių pirmenybių čempiono titulo siekiantis ispanas Rafaelis Nadalis. Tik šeštas pagal skirstymą šiemet Ispanijos tenisininkas šeštadienį šešioliktfinalyje 6:1, 6:3, 6:2 nugalėjo rusą Andrejų Kuznecovą ir "Roland Garros" kortuose iškovojo jau 38-ą pergalę iš eilės bei 69-ą iš 70-ties galimų.

Kituose šeštadienį jau pasibaigusiuose šešioliktfinalio mačuose septintąjį reitingą turintis ispanas Davidas Ferreras 6:3, 1:6, 5:7, 6:0, 6:1 palaužė italo Simones Bolellio pasipriešinimą, amerikietis Jackas Sockas 6:2, 6:1, 6:4 įrodė savo pranašumą prieš kroatą Borną Čoričių, o prancūzas Jeremy's Chardy's 6:3, 6:4, 6:2 nepaliko vilčių belgui Davidui Goffinui.

Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo ir į aštuntfinalį pateko vokietė Julia Goerges, 6:4, 6:1 nugalėjusi amerikietę Iriną Falconi, bei belgė Alison Van Uytvanck, tokiu pat rezultatu - 6:4, 6:1 - įveikusi prancūzę Kristiną Mladenovič.

Vyrų ir moterų vienetų turnyrų nugalėtojams atiteks po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų ir po 1,8 mln. eurų čekiai.

Šiame straipsnyje: Rafaelis Nadalistenisasturnyras