J. Kinderis planetos kariškių žaidynėse liko vienuoliktas

Pietų Korėjoje į pabaigą artėjančiose 6-ose pasaulio kariškių sporto žaidynėse penktadienį vienuoliktąją vietą šiuolaikinės penkiakovės asmeninėse varžybose tarp 35 finalo dalyvių užėmė Justinas Kinderis, surinkęs 1428 taškus.

Lietuvos sportininkas fechtavimosi rungtyje su 20 pergalių ir 14 pralaimėjimų buvo aštuntas (226 tšk.), plaukime (2 min. 12,08 sek.) liko 30-as, jojime tenkinosi 16-ąja (286 tšk.) pozicija, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje (11:28,31) užėmė penktąją vietą.

Žaidynių šiuolaikinės penkiakovės varžybų auksą iškovojo korėjietis Dong Su Parkas (1455 tšk.), sidabrą pelnė vokietis Alexanderis Nobis (1450 tšk.), o bronza tenkinosi egiptietis Amro El Geziry'is (1449 taškai).

Šeštadienį planetos kariškių žaidynėse J. Kinderis ir Karolina Gužauskaitė dalyvaus mišrių estafečių varžybose.