J. Vesnina Indian Velse iškovojo trečiąjį savo karjeros trofėjų

15 pasaulio raketė Jelena Vesnina triumfavo rusiškame „BNP Paribas Open“ turnyro finale.

Ji po kiek daugiau nei trijų valandų kovos nugalėjo savo tautietę Svetlaną Kuznecovą 6:7 (6:8), 7:5, 6:4 ir iškovojo savo pirmąjį šių metų trofėjų.

J.Vesnina praėjusiais metais Indian Velse neįveikė atrankos turnyro, šiemet sugebėjo laimėti pagrindinį varžybų titulą. Geriausias jos pasiekimas iki šių pirmenybių buvo trečiasis „BNP Paribas Open“ etapas 2009 ir 2013 metais.

Triumfas Kalifornijoje J..Vesninai padės pakilti į aukščiausią jos karjeroje – 13 vietą WTA pasaulio reitinge. Šiemet rusė iškovojo 12 pergalių ir patyrė 6 nesėkmes, o kituose turnyruose ypatingai gerų rezultatų nepasiekė.

S.Kuznecova Indian Velso turnyro finale žaidė jau trečiąjį kartą, tačiau titulo nelaimėjo nė karto. Per pastaruosius 10 metų rusė pirmą kartą peržengė trečiąjį šių varžybų etapą.

Čempione tapusiai J.Vesninai už triumfą „BNP Paribas Open“ pirmenybėse atiteks 1000 WTA reitingo taškų bei 1,17 mln. JAV dolerių piniginė premija.