Jonavos klubas perlipo „Olimpo“ barjerą ir žais draugiško turnyro Tauragėje finale

Jonavos sporto klubo krepšininkai pergale pradėjo 5-ąjį Vytauto Bučnio atminimo taurės turnyrą Tauragėje. Jonaviečiai turnyro pusfinalyje 68:62 (17:23, 15:13, 18:10, 18:16) įveikė Plungės „Olimpą“.

Rytoj Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai turnyro finale susitiks su „Šilutės“ ekipa, kuri pusfinalio rungtynėse 88:61 įveikė šeimininkų Tauragės krepšinio klubo ekipą. Draugiško turnyro finalines rungtynes bus galima nuo 15:15 val. tiesiogiai stebėti internetu, Tauragės televizijos TVK „youtube“ paskyroje.

Jonaviečiai geriau pradėjo rungtynes su „Olimpu“ ir po kelių minučių susikrovė nedidelį pranašumą 7:3. Tiesa, plungiškiai ne tik greitai panaikino deficitą, tačiau surengę spurtą 12:0, šovė į priekį 7:15. „Olimpas“ greitai nutolo ir dviženkliu skirtumu (11:21), tačiau ketvirčio pabaigoje jonaviečiai priartėjo – 17:23.

Pusė antrojo kėlinio komandos žaidė ne itin rezultatyviai ir skirtumas beveik nesikeitė 24:30. Jonavos klubo krepšininkai pirmieji padidino apsukas žaidime ir gerokai priartėjo 29:30. „Olimpo“ ekipa po minutės pertraukėlės pagerino savo žaidimą ir kėlinį užbaigė pirmaudama – 32:36.

Antrojo rungtynių dalyje jonaviečiai jau po trijų minučių žaidimo išlygino rezultatą 38:38. Plungės ekipa po kelių minučių susigrąžino trapią persvarą 42:44, tačiau per likusias tris kėlinio minutes K.Naruševičiaus ekipa atsakė spurtu 8:2 ir prieš likusią ketvirtį turėjo pranašumą – 50:46.

Lemiamame kėlinyje jonaviečiai susikrovė dviženklį pranašumą 57:47. Plungės komandai ilgą ketvirčio dalį nepavyko priartėti ir tik rungtynių pabaigoje, kai susitikimo nugalėtojas buvo aiškus, „Olimpas“ kiek sumažino atsilikimą – 68:62.

Jonavos sporto klubas: Mintautas Bulanovas 14 taškų, Ričardas Verbickas 12, Lukas Grabauskas 10.

Plungės „Olimpas“: M.Jurkaitis 23 taškai.