K. Navickas ir A. Stapušaitytė neįveikė turnyro Islandijoje pusfinalio barjero

Favoritais laikyti Kęstutis Navickas bei Akvilė Stapušaitytė nesugebėjo įveikti tarptautinio "Iceland International 2015" badmintono turnyro Islandijoje vyrų ir moterų vienetų varžybų pusfinalio etapo bei užleido vietas savo varžovams finale.

Po trijų pergalių iš eilės K.Navickas pusfinalyje po 55 minutes trukusios trijų setų kovos - 23:21, 16:21, 13:21 - šešto pagal reitingą austro Matthiaso Almerio pranašumą.

Austrijos sportininko varžovu finale bus antras pagal skirstymą čekas Milanas Ludikas, pusfinalyje per 30 minučių 21:14, 21:11 įveikęs švedą Mikaelį Westerbacką.

Pergalingai iki pusfinalio rungtyniavusi A.Stapušaitytė mačą dėl vietos finale per 33 minutes 12:21, 11:21 pralaimėjo trečiajai raketei danei Mettei Poulsen.

Danijos atstovės varžove finale bus penktoji pagal reitingą suomė Nanna Vainio, pusfinalyje per 49 minutes 23:25, 21:12, 21:17 nugalėjusi danę Amalie Hertz Hansen.