Kanados ir Švedijos ledo ritulininkai – olimpinių žaidynių ketvirtfinalyje

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro trečiojo turo rungtynėse A grupėje sekmadienį čempionės titulą ginanti Kanados rinktinė 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) nugalėjo Pietų Korėjos ekipą.

Kanadiečiams įvarčius pelnė Christianas Thomas (8 min.), Ericas O'Dellas (35), Maximas Lapierre'as (44) ir Gilbertas Brule'as (59).

Kanados rinktinė, kaip geriausia antrąją vietą užėmusi rinktinė, iškart pateko į ketvirtfinalį.

C grupės lyderių akistatoje olimpinė vicečempionė Švedija 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) įveikė Sočio olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtoją Suomiją ir taip pat pelnė tiesioginį bilietą į ketvirtfinalį.

Po grupių etapo vietas ketvirtfinalyje taip pat užsitikrino Čekijos ir Olimpinių atletų iš Rusijos ekipos.

Aštuntfinalyje šveicarai žais su vokiečiais, suomiai - su Pietų Korėja, slovėnai - su norvegais, o Slovakija - su JAV.