„Kaunas Hockey“ nesunkiai įveikė Vilniaus „Geležinį vilką“

Į Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalį pretenduojantis Kauno „Kaunas Hockey“ klubas trečiadienio vakarą savojoje aikštėje 7:1 (2:0, 3:1, 2:0) nesunkiai įveikė Vilniaus „Geležinį vilką“ ir toliau tęsia atkaklią kovą dėl antrosios reguliariojo sezono vietos su Vilniaus „Hockey Punks“.

Kauniečiai jau antrąją minutę atitrūko nuo varžovų, kai daugumą realizavo Ilja Lašinas (01:25).

Kėlinio viduryje rezultatą padvigubino Dovydas Streckis (10:58).

Antrajame kėlinyje kauniečiams įvarčius pelnė Remigijus Guoga (20:28), Dmitrijus Beliakovas (25:00) ir Erminas Gutauskas (29:31). Vienintelį įvartį Vilniaus klubui pelnė Arnas Misiukas (24:28, dauguma).

Trečiajame kėlinyje tašką rungtynėse dviem įvarčiais padėjo neseniai dantis įsidėjęs ir klubo reklaminiu veidu tapęs Vytautas Jagelavičius (44:47, dauguma) ir D.Beliakovas (58:32).

„Kaunas Hockey“ turėjo 32 bandymus įvarčiui pasiekti, „Geležinis vilkas“ – 22.

„Kaunas Hockey“ iki minimumo sumažino atsilikimą nuo antrojoje vietoje žengiančio

Vilniaus „Hockey Punks“ klubo. Pirmosios dvi reguliariojo čempionato vietos pateks tiesiai į pusfinalį, likę keturi klubai santykius aiškinsis ketvirtfinalyje.

Įvartį rungtynėse prieš „Geležinį vilką“ pelnęs Erminas Gutauskas po varžybų teigė, kad pelnius taškus sukyla emocijos, norisi toliau čiuožti ir dar daugiau įrodyti „Kaunas Hockey“ „Geležinį vilką“ nugalėjo keturis kartus iš eilės: „Manau, tai normalu, komanda yra jauna, galbūt žaidėjams šiek tiek trūksta patirties. Dėl to esame pranašesni. Kartais sunku tvardytis, ypač žaidžiant prieš jaunus varžovus – matai, kad jie pakankamai karšti aikštėje, įsiveli į jų jaunatvišką žaidimą, jie tam mus ir provokuoja. Varžybose prieš „Hockey Punks“ norime tęsti pergalių seriją ir pelnyti taškus – kito kelio nėra“

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks penktadienį Vilniuje, kur Pramogų arenoje 21 val. „Geležinis vilkas“ priims „Hockey Punks“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“        15   14   0   0    1   122:40    42
2. Vilniaus „Hockey Punks“     15    9   0   1    5    72:56    28
3. Kauno „Kaunas Hockey“       15    8   1   1    5    62:43    27
4. Klaipėdos „Baltija“         14    5   2   0    7    55:82    19
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 15    3   0   0   12    47:87     9
6. Rokiškio „Rokiškis“         14    2   0   1   11    32:82     7