„Kaunas Hockey“ po baudinių serijos iškovojo pergalę Vilniuje

Lietuvos ledo ritulio čempionato centrinėse rungtynėse Vilniuje vietos „Hockey Punks“ pirmą kartą sezone po baudinių serijos 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) nusileido Kauno „Kaunas Hockey“ komandai.

„Kaunas Hockey“ vilniečius šiame sezone įveikė trečiu bandymu, o klubų dar laukia labai svarbi ketvirtoji akistata vasario 28 dieną, kurioje gali spręstis, kas iš šių komandų kaip antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusi ekipa keliaus tiesiai į pusfinalį, o kas kovas atkrintamosiose pradės nuo ketvirtfinalio etapo. Abu klubai po šios dvikovos turi po 29 taškus, o kauniečiai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Šioje dvikovoje po Dmitrijaus Beliakovo įvarčio (06:01) pirmieji pasižymėjo svečiai, „Hockkey Punks“ rezultatą išlygino Edgaro Rybakovo įvarčiu (11:51).

Antrojo kėlinio pradžioje daugumą išnaudojęs D.Beliakovas (20:35) ilgam išvedė kauniečius į priekį, o rezultatas vėl tapo lygus trečiojo kėlinio pradžioje po Valdo Pikčiaus smūgio daugumoje.

Kauno klubas nedrausmingu žaidimu pats sau užkirto kelią pergalės link, tad klubams teko žaisti pratęsimą, o jo metu įvarčių pelnyta nebuvo.

Baudinių serijoje jau karaliavo kauniečiai, kurie realizavo pirmuosius du bandymus, o pergalingas įvartis įrašytas į dvikovoje tris įvarčius pelniusio D.Beliakovo sąskaitą.

„Kaunas Hockey“ varžovų vartus atakavo 53 kartus ir užsidirbo 26 baudos minutes, vilniečiai metė 38 kartus ir ant baudos suolo sėdėjo 10 minučių.

Abiejų ekipų vartininkai, vilnietis Simas Baltrūnas ir kaunietis Lukas Jakšys žaidė pagirtinai ir atrėmė po beveik 95 procentus metimų.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks Rokiškyje, kur sekmadienį 12 valandą vietos „Rokiškis“ priims Vilniaus „Geležinį vilką“.