Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai apgynė Lietuvos čempionų titulą

Klaipėdos „Dragūnas“ apgynė Lietuvos rankinio lygos čempionų titulą. Klaipėdiečiai savo žiūrovų akivaizdoje trečiąsias serijos rungtynes prieš „Šviesą“ laimėjo rezultatu 31:27 (18:10) ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:0.

Nuo pat rungtynių pradžios drausmingai žaidę Klaipėdos rankininkai pradėjo kontroliuoti rungtynes. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Dragūnas“ pirmavo  10:6, o „Šviesai“ nesurandant savojo žaidimo puolime, Klaipėdos klubas vilniečius baudė greitų atakų metu. Prieš ilgąją pertrauką „Dragūnas“ jau turėjo 8 įvarčių persvarą (18:10).

Antrajame kėlinyje Vilniaus klubui intrigos sugrąžinti jau nepavyko. Nors VHC „Šviesa“ pora kartų priartėjo iki 6 įvarčių atsilikimo, tačiau perlaužti rungtynių jiems taip ir nepavyko. Susitikimo pabaigoje vilniečiai dar sumažino savąjį atsilikimą, tačiau pergalę (31:27) šventė „Dragūno“ rankininkai, kurie antrus metus iš eilės „sausu“ rezultatu laimėjo finalo seriją.

"Dragūnas" per atkrintamąsias varžybas nesuklupo nė karto. Ketvirtfinalyje Artūro Juškėno vadovaujama komanda 2:0 įveikė Varėnos "Ūlą", pusfinalyje tokiu pat rezultatu įveiktas "KTU" klubas, o finalo serijoje 3:0 nugalėta VHC "Šviesa". Nuo 2010 - ųjų Klaipėdos klubas tik kartą netapo lygos čempionu, 2015-2016 m. sezone juos finale buvo įveikęs Alytaus "Varsos" klubas.

Trečiąją vietą lygoje užėmė Kauno „Granito – Kario“ eklipa, kuri mažjame finale serijoje iki 2 pergalių nugalėjo „KTU“ rankininkus.

„Dragūnas“: Laurynas Palevičius 9, Gintaras Cibulskis 5, Lukas Vanagas 4, Lukas Juškėnas, Laurynas Simonavičius ir Alain Romeo Eyebe po 3.

„Šviesa“: Valdas Drabavičius 11, Karolis Antanavičius 6, Tomas Bernatavičius 5, Tadas Rasakevičius 2.