Klaipėdos universiteto studentai – čempionai

Klaipėdos universiteto (KU) komanda tapo Lietuvos studentų rankinio čempionato nugalėtoja. Uostamiesčio ekipai, kurios pagrindą sudaro „Dragūno“ žaidėjai, nesugebėjo pasipriešinti nė vienas varžovas.

Pusfinalyje susitiko KU ir Kauno technologijos universiteto (KTU) rankininkai. Rungtynių pradžioje uostamiesčio ekipa nesusikūrė apčiuopiamos persvaros, jos pranašumas po pirmojo kėlinio siekė 4 įvarčius (17:13).

Antrajame kėlinyje viskas vyko pagal panašų scenarijų, klaipėdiečiai po truputį didino atotrūkį ir pergalę šventė dešimties įvarčių skirtumu – 34:24.

Finale dėl nugalėtojų taurės varžėsi Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir KU rankininkai. Susitikimo pradžioje kiek strigę klaipėdiečiai rungtynes sau naudingesne linkme pakreipti sugebėjo jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kurį laimėjo penkių įvarčių skirtumu – 20:15.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje per daug nesikeitė, o labiau patyrę KU rankininkai ramiai ir užtikrintai artėjo čempionų titulo link. Lietuvos studentų rankinio čempionatą klaipėdiečiai laimėjo rezultatu 39:31.