L. Grigelio ir italo duetas pateko į teniso turnyro Rumunijoje pusfinalį

Antrą pergalę "ATP Challenger Tour" serijos vyrų teniso turnyro Rumunijoje "Romania F7 Futures" dvejetų varžybose iškovojo ir į pusfinalį pateko Lauryno Grigelio bei italo Claudio Fortunos duetas.

Ketvirtoji pagal skirstymą turnyre lietuvio ir italo pora trečiadienį ketvirtfinalyje 6:3, 6:3 nugalėjo rumunus Victorą-Muqurelą Anagnastopolą ir Vladą Victorą Corneą bei užsitikrino 324 JAV dolerių čekį ir po 8 ATP dvejetų reitingo taškus.

Pusfinalyje Lauryno Grigelio bei Claudio Fortunos varžovais bus kiti Rumunijos tenisininkai Vasile Antonescu ir Dragosas Dima, kurie ketvirtfinalyje 6:7 (5:7), 6:3, 10:8 įveikė favoritais laikytus rumuną Alexandru-Danielį Carpeną bei serbą Iliją Vučičių.

Vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį ketvirtas pagal reitingą 23-jų metų Laurynas Grigelis, kuris pajėgiausių pasaulio tenisininkų klasifikacijoje užima 358-ą vietą, 7:6 (7:4), 6:2 nugalėjo 20-metį britą Samą Butlerį (ATP-1350) bei užsitikrino 3 ATP reitingo taškus ir 438 JAV dolerių čekį.

L. Grigelio varžovu vienetų varžybų ketvirtfinalyje bus šeštąjį reitingą turintis 22-jų baltarusis Maksimas Dubarenka (ATP-317), 6:3, 6:2 įrodęs savo pranašumą prieš 19-metį rumuną Lucą George'ą Tatomirą (ATP-837).

ITF serijos "Romania F7 Futures" vyrų teniso turnyro Rumunijoje prizų fondą sudaro 15 tūkst. dolerių.