L. Grigelis pateko į „Hammamet Open“ pusfinalį

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis iškovojo pergalę „Hammamet Open“ ketvirtfinalio susitikime. Lietuvis nugalėjo 872 vietą pasaulio reitinge užimantį italą Alessandro Petrone rezultatu 6:3, 6:4. Dėl vietos Tuniso „Futures“ serijos varžybų finale jis kausis su ispanu Polu Toledo Bague (ATP-482).

Už patekimą į „Hammamet Open“ pusfinalį L.Grigelis užsitikrino 502 JAV dolerių čekį bei 6 ATP reitingo taškus.

Šiame susitikime Lietuvos tenisininkas laimėjo 57 proc. savo pirmųjų padavimų ir šešis kartus palaužė varžovo kirčių seriją.

Pakeliui link „Hammamet Open“ varžybų stipriausiųjų ketverto L.Grigelis rezultatu 6:1, 6:3 nugalėjo Luca Giacomini ir išrašė dvigubą „riestainį“ (6:0, 6:0) Eduardo Agustinui Torre.

L.Grigelis pusfinalyje susitiks su šiek tiek žemiau ATP reitinge esančiu P.Toledu Bague, o tai bus pirmasis jų tarpusavio susitikimas. 21-erių ispanas penktą kartą šiemet žais „Futures“ serijos turnyro pusfinalyje, o iš keturių žaistų susitikimų yra laimėjęs tris mačus.

Trijuose finaluose žaidusi 482 pasaulio raketė iš Ispanijos laimėjo vieną titulą 2016-aisiais.