Latvijos ledo ritulininkai po pratęsimo nugalėjo norvegus

Danijoje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato pirmojo turo rungtynėse B grupėje šeštadienį Latvijos rinktinė po pratęsimo 3:2 (0:2, 1:0, 1:0; 1:0) nugalėjo Norvegijos komandą.

Pergalingą įvartį jau 24-ąją pratęsimo sekundę pelnė Rudolfs Balcers. Jis pelnė ir pirmąjį latvių įvartį (27 min.). 52-ąją min. latvių gretose pasižymėjo Rodrigo Abols.

Norvegijos komandai pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė Andersas Bastiansenas (9) bei Alexanderis Bonsaksenas (13).

A grupės pirmojo turo rungtynėse Šveicarijos ledo ritulininkai po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:1, 0:1; 1:0) įveikė Austrijos komandą.

Čempionate dalyvauja 16 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas. Dvi prasčiausiai pasirodysiančios komandos iškris į I diviziono A grupę.