Ledo ritulio čempionate „Hockey Punks“ pelnė septynis įvarčius be atsako

Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Hockey Punks“ lengvai susitvarkė su svečiais iš Rokiškio ir namų aikštėje 7:0 (4:0, 2:0, 1:0) sutriuškino „Rokiškio“ klubą.

„Hockey Punks“ sukūrė tikrą uraganą prie varžovų vartų ir jau po dešimties minučių žaidimo privertė varžovus prašyti pertraukėlės.

Jau antrąją minutę Laisvydas Rimkus (01:29, Dovydas Kulevičius, Mindaugas Kieras) pelnė pirmąjį įvartį, netrukus Karolis Šlikas (06:54, D.Kulevičius, Artūras Švedavičius) padvigubino skirtumą.

Šarūnas Kuliešius (09:51, D.Kulevičius, M.Kieras) daugumoje padidino skirtumą iki 4:0 ir privertė varžovus pasitarti.

Tačiau nepadėjo ir 30 sek. pertraukėlė. Donatas Dirginčius (11:52) padidino skirtumą iki 4:0.

Netrukus „Rokiškio“ žaidėjas Tomas Jasinevičius už ginčus su teisėju užsidirbo pašalinimą iki rungtynių pabaigos.

Antrojo kėlinio pradžioje „Rokiškis“ įgijo šansą sumažinti atsilikimą, kai varžovai ant ledo liko trise. Tačiau „Hockey Punks“ išsikapstė iš šios situacijos sausi, o japonas Naoki Kaneko padidino vilniečių persvarą jau iki 5 įvarčių (26:22).

Žaidžiantis pankų treneris Š.Kuliešius antrojo kėlinio pabaigoje pelnė šeštąjį komandos įvartį (36:27, N.Kaneko).

Legionierius iš Japonijos N.Kaneko trečiojo kėlinio viduryje baigė varžovų sutriuškinimą, pelnydamas septintąjį įvartį (50:35, Š.Kuliešius, Valdas Pikčius).

„Hockey Punks“ į vartus metė 45 kartus, „Rokiškis“ – 20.

Tai buvo pirmasis kartas, kuomet iš Kanados grįžęs ir Lietuvos čempionate debiutavęs vilniečių vartininkas Germantas Juškaitis rungtynėse nepraleido nė vieno įvarčio.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 5 5 0 0 0 36:12 15

2. Juodupės „Juodupė“ 4 3 0 0 1 23:7 9

3. Vilniaus „Hockey Punks“ 6 2 1 0 3 25:26 8

4. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 5 1 0 1 3 15:35 4

5. Rokiškio „Rokiškis“ 4 1 0 0 3 10:18 3

6. Kauno „Tigrai“ 4 1 0 0 3 10:21 3