Ledo ritulio čempionate – „Rokiškio“ ir „Hockey Punks“ pergalės

Po pertraukos atnaujintame Lietuvos ledo ritulio čempionate Vilniaus „Geležinis vilkas“ nesugebėjo pasiūlyti nieko pavojingo Rokiškio „Rokiškio“ komandos vartininkui Simui Baltrūnui ir nusileido svečiams 0:4 (0:1, 0:2, 0:1).

Rungtynėse puikiai žaidė ką tik į Lietuvos rinktinę pakviestas vartininkas Simas Baltrūnas, kuris atrėmė 31 varžovų metimą.

„Rokiškis“ greitai išsiveržė į priekį po Dariaus Janušonio įvarčio (02:56), o vilniečiai niekaip nesugebėjo žaisti drausmingai ir nuolat sėdosi ant prasižengusiųjų suolo.

Antrajame kėlinyje niekais visas sostinės komandos pastangas išlyginti rezultatą vertė R. Baltrūnas ir visa „Rokiškio“ komanda, kuri sugebėjo du kartus nubausti varžovus žaisdama mažumoje.

Iš pradžių Benas Šilinskas (32:03), o vėliau Saulius Limontas (36:54) padidino skirtumą iki trijų įvarčių.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai ant prasižengusiųjų suolo sėdosi penkis kartus, o drausmingiau žaidę svečiai išsaugojo daugiau jėgų ir dar padidino rezultatą. Dominykas Deksnys (52:47) įmušę dar vieną įvartį ir „Rokiškis“ šventė antrąją pergalę sezone. Komandos vartininkas „sausas“ liko pirmą kartą sezone.

Rokiškėnai į varžovų vartus metė 39 kartus.

Vilniaus „Hockey Punks“ komanda įsibėgėja. Pasistiprinusi Lietuvos rinktinės puolėju Edgaru Rybakovu, sostinės ekipa gražiu stiliumi 8:1 (4:0, 2:0, 2:1) Kauno ledo arenoje šeštadienį įveikė vietos „Tigrus“.

Vilniaus komanda dominavo rungtynėse nuo pirmųjų minučių. Komandos naujokas A. Rybakovas pasižymėjo jau antrąją minutę, kai rezultatyviu perdavimu padėjo Romanui Fedotovui pelnyti pirmąjį įvartį (01:27).

Netrukus Valdas Pikčius išnaudojo kiekybinę daugumą (06:59), o skirtumą iki trijų įvarčių padidino Šarūnas Suchomlinas (12:00). Tuomet jau pasireiškė Dovydas Kulevičius, kuris padidino skirtumą iki 4:0.