Lietuvos badmintonininkai Europos mišrių komandų atrankos turnyrą baigė pergale

Pergale 2015 metų Europos mišrių komandų badmintono čempionato atrankos turnyro 1 grupės varžybas Slovėnijoje pergale baigė Lietuvos rinktinė.

Sekmadienį jau nieko nelėmusioje dvikovoje Lietuvos badmintonininkai 5:0 nugalėjo Farerų salų ekipą ir užėmė grupėje trečiąją vietą.

Lengviausiai savo varžovus įveikė šalies rinktinės lyderiai - Kęstutis Navickas, 21:11, 21:14 nugalėjęs Rogvį Poulseną, bei Akvilė Stapušaitytė, 21:15, 21:11 nepalikusi vilčių Sigrun Smith.

Kitų susitikimų rezultatai:

Povilas Bartušis ir Akvilė Stapušaitytė - Niclas Eysturoy ir Rannva Carlsson    21:13, 21:16

Povilas Bartušis ir Alanas Plavinas - Benjamin ir Nikolai Gunnarstein           18:21, 21:18, 21:16

Vytautė Fomkinaitė ir Gerda Voitechovskaja - Bryhild ir Rannva Carlsson         21:11, 21:16

1 grupės nugalėtojais tapo ir į kitą varžybų etapą pateko Olandijos badmintonininkai, lemiamoje dvikovoje 5:0 nugalėję Slovėnijos komandą.

Iš viso atrankos varžybose dalyvauja 28-ios į septynias grupes suskirstytos rinktinės, o į kitą varžybų etapą pateks tik grupių nugalėtojos.