Lietuvos biatlonininkės tenkinosi kukliomis pozicijomis

Estijoje vykstančiame atvirajame Europos biatlono čempionate ketvirtadienį moterys išsidalijo medalius asmeninėse 15 km lenktynėse.

Vėl nedžiugino labai netaikliai šaudžiusios Lietuvos biatlonininkės: 10 baudos minučių "užsidirbusi" Natalija Kočergina Senojo žemyno pirmenybių lyderėms pralaimėjo beveik 5 minutes ir liko 33-čia, o 9 kartus šaudyklose suklydusi Marija Kaznačenko nuo nugalėtojos atsiliko 8 minutėmis ir liko 56-ta tarp 65-ių finišavusių (startavo 66) sportininkių.

Šalies rinktinės lyderė Diana Rasimovičiūtė-Bricė šioje rungtyje nestartavo.

Aukso medalį pirmą kartą Senojo žemyno pirmenybių istorijoje iškovojo rumunė Luminita Piscoran. Net 5 kartus suklydusi šaudykloje ji sugaišo 51 minutę 15,7 sekundės ir finiše 20,6 sekundės aplenkė 3 baudos minutės gavusią austrę Christiną Rieder.

Bronzoa medalis atiteko net 7 kartus šaudyklose nepataikiusiai rusei Jekaterinai Jurlovai, kuri nuo nugalėtojos atsiliko 47,5 sekundės:

1. Luminita Piscoran (Rumunija)        51 min. 15,7 sek. (5 baudos minutės)

2. Christina Rieder (Austrija)        atsiliko 20,6 sek. (3 baudos minutės)