Lietuvos gimnastas iškovojo pirmą vietą pasaulio taurės varžybose

Pasaulio sportinės gimnastikos taurės varžybose sužibėjo Lietuvos atstovas Tomas Kuzmickas. Baku, Azerbaidžane, vykstančiame etape 21-erių T.Kuzmickas triumfavo laisvųjų pratimų finale.

Varžybų nugalėtoju lietuvis tapo surinkęs 14.166 balo. Antrą vietą užėmė Baltarusijos gimnastas Pavelas Bulovskis (14.000), trečią – japonas Naoto Hayasaka (13.900).

Geriausiai kvalifikacijoje pasirodęs (14.266 balo) azerbaidžanietis Muradas Agharzajevas finale liko tik penktas (13.300). T.Kuzmickas į finalą pateko su antru rezultatu (14.066 balo).

Taip pat šeštadienį vykusiame pratimų ant lygiagrečių finale T.Kuzmickas surinko 13.000 balo ir užėmė 6 vietą. Pirmą vietą šioje rungtyje iškovojo kinas Lu Rongbingas (15.133).

Sekmadienį T.Kuzmickas dalyvaus pratimų ant skersinio finale.