Lietuvos rankininkės nusileido Ispanijos rinktinei

Ispanijoje vykstančiose Europos čempionato atrankos varžybose Lietuvos U19 merginų rinktinė šiandien surėmė ginklus su Islandijos rinktine. Šis pralaimėjimas Lietuvos U19 merginų rinktinei apsunkino galimybes patekti į tolimesnį rungtynių etapą.

Rungtynes geriau pradėjo Lietuvos rinktinė, kuri sužaidus pirmąsias 10 min. pirmavo (7:3), tačiau vėliau lietuvaitės pradėjo strigti islandžių gynybos pančiuose ir į pertrauką mūsų rinktinė išėjo ilsėtis turėdama vieno įvarčio deficitą (11:12).

Po pertraukos Islandijos rinktinė iškarto perėmė iniciatyvą ir kontroliavo žaidimą. Sandros Erlingsdottir ir Lovisos Thompson vedamos Islandės nesunkiai rado kelių link lietuvių  vartų ir pradėjo krautis sau pranašumą. Įpusėjus antrajam kėliniui Islandės jau pirmavo (14:20). Per likusį laiką lietuvaitėm nepavyko rasti priešnuodžių islandžių žaidimui ir mūsų rinktinė pralaimėjo rezultatu (25:19).

Lietuvos rinktinėje išsiskyrė Roberta Ivanauskaitė pelniusi dešimt įvarčių, Fausta Abrutytė, Justina Zenkovaitė ir Greta Rinkevičiūtė pelnė po du įvarčius, Silva Muzikevičiutė, Greta Sadauskaitė ir Evelina Dzeverkaitė pelnė po vieną įvartį.

Rytoj Lietuvos U19 merginų rankinio rinktinė susitiks su Rumunijos rankininkėmis, kurios šiandien rungtyniaus su atrankos turnyro šeimininkėmis ispanėmis.