Lietuvos šokėjai ant ledo pasaulio jaunimo čempionate pagerino savo rezultatą

Pasirodymą pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionate Taipėjuje, Taivane, baigė Lietuvos šokėjai ant ledo Guostė Damulevičiūtė ir Deividas Kizala.

Ketvirtadienį sėkmingai atlikusi trumpąjį šokį, pora buvo 16-oje vietoje ir pateko į čempionato finalą.

Šeštadienį jaunieji šokėjai atliko laisvąją programą, užėmė 17 vietą ir bendroje įskaitoje liko taip pat 17-ti.

Tai yra geriausias žiemos sporto šakų atstovų pasirodymas šių metų pasaulio jaunimo čempionatuose ir geriausias asmeninis čiuožėjų rezultatas tokio lygio varžybose.

G.Damulevičiūtė ir D.Kizala taip pat pagerino savo asmeninį rezultatą trumpoje programoje. Pagal balus už techniką Lietuvos pora po trumpojo šokio pora buvo 11 pozicijoje iš 31 startavusios poros.

Merginų atstovei Elžbietai Kropai šis čempionatas nebuvo toks sėkmingas. Sportininkei nepavyko patekti į čempionato finalą ir galutinėje įskaitoje liko 38 vietoje.