N. Džokovičius laimėjo ir trečiąjį Prancūzijos pirmenybių mačą

Prancūzijos sostinėje vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 28 mln. eurų, šeštadienį tęsėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio mačai.

Trečią pergalę vyrų vienetų varžybose iškovojo pajėgiausias planetos tenisininkas serbas Novakas Džokovičius. Praėjusių metų šio turnyro finalininkas ir favoritu šiemet laikomas serbas šešioliktfinalyje 6:4, 6:4, 6:4 nugalėjo australą Thanasį Kokkinakį.

Pergales trečiajame rate iškovojo ir į aštuntfinalį pateko trečiąjį reitingą turintis škotas Andy'is Murray'us, 6:4, 6:2, 6:3 įveikęs kitą australą Nicką Kyrgiosą, bei devintas pagal skirstymą kroatas Marinas Čiličius, 6:3, 6:2, 6:4 privertęs pasiduoti argentinietį Leonardo Mayerį.

Šeštadienį jau pasibaigusiuose moterų vienetų varžybų šešioliktfinalio mačuose pergales iškovojo šveicarė, rumunė, italė bei čekė:

23-Timea Bacsinszky (Šveicarija) - 16-Madison Keys (JAV)   6:4, 6:2;
Andreea Mitu (Rumunija) - Francesca Schiavone (Italija)    7:5, 6:4;
17-Sara Errani (Italija) - 10-Andrea Petkovic (Vokietija)  6:3, 6:3;
4-Petra Kvitova (Čekija) - 30-Irina Begu (Rumunija)        6:3, 6:2.

Vyrų ir moterų vienetų turnyrų nugalėtojams atiteks po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų ir po 1,8 mln. eurų čekiai.