N. Džokovičius sutriuškino D. Goffiną ir užėmė pirmąją vietą grupėje

Į pirmąją vietą pasaulio reitinge siekiantis sugrįžti Novakas Džokovičius iškovojo itin lengvą pergalę prieš Gaelį Monfilsą turnyre pakeitusį Davidą Goffiną.

Prancūzas iš „ATP World Tour Finals“ pirmenybių pasitraukė dėl traumos, todėl serbas rungėsi prieš čempionate debiutuojantį belgą ir nugalėjo 6:1, 6:2. Mačas truko šiek tiek daugiau nei valandą.

Tarpusavyje tenisininkai susitiko penktąjį kartą ir penktąją pergalę iškovojo N.Džokovičius. D.Goffinas Londone sužaidė vos viena dvikovą, nes po dviejų mačų iš „ATP World Tour Finals“ pirmenybių pasitraukė G.Monfilsas.

Šią savaitę Anglijoje N.Džokovičius gali tapti pirmu tenisininku istorijoje, baigiamąjį sezono turnyrą laimusiu penkis kartus iš eilės. Apskritai „ATP World Tour Finals“ turnyrą serbas viliasi laimėti šeštą sykį.

Nuo 2012 metų N.Džokovičius Londone iškovojo net 21 pergalę ir patyrė vos vieną nesėkmę. Triumfavęs šiemet jis susigrąžintų pirmosios pasaulio raketės titulą, kurį iš jo praeitą savaitę atėmė britas Andy Murray.

Šiemet Londone serbas jau iškovojo 600 ATP reitingo taškų ir 671 tūkst. eurų piniginę premiją.

Antrasis ketvirtadienio susitikimas turėtų būti daug atkaklesnis. Dėl antrosios vietos Ivano Lendro grupėje kausis Milošas Raoničius ir Dominicas Thiemas.