Nacionalinė moterų rankinio rinktinė pralaimėjo turkėms

Lietuvos moterų rinktinė vakar išvyko į Turkiją, kur šiandien sužaidė draugiškas rungtynes su šios šalies nacionaline komanda. Rinktinės pagrindą sudaro jaunos rankininkės, kurias vyriausiasis treneris Bo Miltonas Andersenas nori išbandyti šių kontrolinių rungtynių metu.

Draugišką susitikimą geriau pradėjo šeimininkių turkių ekipa, kuri nuo pirmųjų minučių tiksliai atakavo Lietuvos nacionalinės rinktinės vartus. Antroje pirmojo kėlinio pusėje vaizdas nesikeitė ir lietuvaitės į pertrauką išėjo turėdamos 14 įvarčių deficitą (21:7).

Antroje rungtynių pusėje turkės nemažino apsukų ir išretėjusi Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė nerado priešnuodžių namuose rungtyniaujančiai Turkijos rinktinei. Galutinis rungtynių rezultatas triuškinantis (15:43).

Jau rytoj Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė turės vėl stoti į kovą su Turkijos ekipa, tikėkimės sėkmingiau.