Pasaulio čempionato finale – puikus L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės startas

Kaire (Egiptas) šeštadienį prasidėjo 2017 metų pasaulio čempionato moterų varžybų finalas, kuriame dalyvauja Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Lina Batulevičiūtė.

Moterys šeštadienį kovojo fechtavimosi pagrindiniame etape, kuriame labai gerai sekėsi mūsų olimpinei čempionei. L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė laimėjo 21 kovą iš 35 ir rungtyje užėmė 5-ąją vietą. Vilnietė į savo sąskaitą įsirašė 226 taškus.

Tuo metu L.Batulevičiūtei fechtuotis nesisekė. Lietuvos atstovė laimėjo 14 kovų, pasidalino 29-31 vietas ir pelnė 184 taškus.

Finalo lydere tapo vokietė Lena Schoneborn, laimėjusi 29 kovas ir pelniusi 274 taškus. Toliau išsirikiavo airė Natalya Coyle (25 pergalės; 250 taškų), korėjietė Sunwoo Kim (24; 244) ir rusė Anna Buriak (22; 232).

Likusios moterų finalo rungtys vyks sekmadienį.

Šeštadienį Kaire vyks vyrų finalas, kuriame dalyvauja Justinas Kinderis. Lietuvis po fechtavimosi pagrindinio etapo užima 8-ąją vietą.