Pasaulio kariškių sporto žaidynėse medalius išsidalijo orientacininkai

Pietų Korėjoje vykstančiose 6-osiose pasaulio kariškių sporto žaidynės trečiadienį pirmuosius medalius išsidalijo orientacininkai, išmėginę jėgas vidutinėje trasoje.

Deja, prieš ketverius metus iškovoto čempiono titulo šioje rungtyje nepavyko apginti Simonui Krėpštai. Jis šįsyk nuotolį įveikė per 36 minutes 59 sekundes ir liko penkioliktas. Nuo čempionu tapusio ruso Dmitrijaus Cvetkovo S. Krėpšta atsiliko 3 minutėmis ir 37 sekundėmis.

Sidabrą vyrų varžybose iškovojo kitas Rusijos atletas Andrejus Chramovas (atsiliko 1 min. 4 sek.), bronzą - šveicaras Matthias Kyburzas (-1:10).

Į pirmąjį dvidešimtuką pavyko patekti ir devynioliktą vietą užėmusiam Jonui Vytautui Gvildžiui (-4:37), o kiti Lietuvos orientacininkai tenkinosi kukliomis pozicijomis: Algirdas Bartkevičius (-8:54) užėmė 40-tą vietą, Svajūnas Ambrazas (-24:32) - 97-tą, Audronis Deltuva (-1:20:25) liko paskutinis 136-as, o Vilius Aleliūnas suklydo ir buvo diskvalifikuotas.

Moterų grupėje geriausiai sekėsi Sandrai Paužaitei ir Teklei Emilijai Gvildytei, kurios užėmė atitinkamai 13-tą ir 15-tą vietas. Pirmoji lietuvė čempionės titulą iškovojusiai rusei tatjanai Rybakinai, kuri trasoje sugaišo 35 minutes ir 20 sekundžių, pralaimėjo 6 minutes 35 sekundes, o antroji - 8 minutes 21 sekundę.

Indrė Valaitė (-11:34) liko 20-ta, o Vesta Ambrazaitė (26:57) tenkinosi 49-ta pozicija tarp 60-ties finišavusių.