Pasaulio taurės varžybose kanojininkas H. Žustautas iškovojo bronzą

Trečiajame  2017 m. pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape Belgrade, Serbijoje, bronzos medalį iškovojo kanojininkas Henrikas Žustautas.

Finaliniame plaukime 200 m distanciją lietuvis įveikė per 39.660 sek., nusileisdamas čekui Martinui Fuksai (39.522 sek.) ir baltarusiui Artiomui Kozyrui (39.645 sek.).

H.Žustautas vos 0.012 sek. aplenkė Adelį Mojallalimoghadamą (39.672 sek.) iš Irano. Penktas finišavo kitas lietuvis Vadimas Korobovas (39.860 sek.).

Ignas Navakauskas vienviečių baidarių 200 m rungties finale finišavo per 36.225 sek. ir užėmė 7-ą vietą.

Ričardas Nekriošius, Mindaugas Maldonis, Andrejus Olijnikas ir Simonas Maldonis keturviečių baidarių 500 m rungties finale taip pat liko septinti (1:22.948 min.).

Vienviečių baidarių 200 m rungties B finale Artūras Seja sugaišo 36.396 sek., finišavo trečias, o bendroje įskaitoje tenkinosi 12-a pozicija.