Penkiakovininkai L. Asadauskaitė ir J. Kinderis čempionate liko aštunti

2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio pirmenybės Vokietijos sostinėje sekmadienį baigėsi mišrių estafečių varžybomis, kuriose planetos čempionų titulo apginti nepavyko Laurai Asadauskaitė-Zadneprovskienei bei Justinui Kinderiui.

Lietuvos sportininkų duetas su 1439 taškais galutinėje įskaitoje užėmė aštuntą vietą tarp dvidešimties sportininkų porų.

Plaukimo rungtyje L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir J. Kinderis (2 min. 01,19 sek.; 337 tšk.) buvo aštunti, fechtavimosi varžybose su 18 pergalių (196 tšk.) liko vienuolikti, jojime (273 tšk.) tenkinosi trylikta pozicija, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje (11 min. 07,11 sek.; 633 tšk.) finišavo pirmi.

Pasaulio mišrios estafetės varžybų auksą iškovojo čekai Natalie Dianova bei Janas Kufas (1476 tšk.), sidabro apdovanojimus pelnė rusai Anna Buriak ir Maksimas Kustovas (1468 tšk.), o bronzos medaliais tenkinosi amerikiečiai Margaux Isaksen bei Nathanas Schrimsheris (1461 taškas).