Plaukikas D. Astrauskas EJOF finale liko aštuntas

Tbilisyje vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EJOF) plaukikas Darijus Astrauskas liko aštuntas 50 metrų nuotolyje laisvu stiliumi.

Trečiadienį finale lietuvis distanciją įveikė per 24,01 sekundės ir nuo bronzą iškovojusio vengro Istvano Vegho atsiliko 0,33 sekundės.

Čempionu tapo olandas Nylsas Korstanje (23,26 sek.), o sidabras atiteko ukrainiečiui Aleksandrui Morozui (23,65 sek.).

Kukliai trečiadienio popietę startavo ir atrankos barjerų neįveikė lengvaatlečiai Deimantė Bedalytė bei Justas Ganusauskas.

D. Bedalytė 400 m atrankoje nubėgo per 58,26 sekundės ir buvo penkta savo bėgime bei 16-ta tarp 20-ties atrankos dalyvių.

Tą patį nuotolį bėgęs J. Ganusauskas sugaišo 53,08 sekundės ir liko tik septintas trečiajame atrankos bėgime bei 20-tas tarp 21-o dalyvio bendroje įskaitoje.