Plaukikui G. Titeniui – varžybų Italijoje bronza

Sekmadienį Italijoje pasibaigusiose tarptautinėse 53-osiose „Trofeo Internazionale Sette Colli“ plaukimo varžybose Giedrius Titenis finišavo trečias 200 m krūtine rungties finale.

Lietuvis nuotolį nuplaukė per 2 min. 11,70 s ir ant pakylos užleido nugalėtoju tapusį italą Flavio Bizzarį (2:11,00) bei šios rungties olimpinį čempioną vengrą Danielį Gyrutą (2:11,00).

Penktadienį G. Titenis iškovojo pergalę 100 m krūtine rungtyje, o šeštadienį dvigubai trumpesniame nuotolyje buvo antras.

Kitas sekmadienį finale startavęs Lietuvos atletas Mindaugas Sadauskas 100 m laisvu stiliumi nuplaukė per 49,66 sekundės ir buvo šeštas. Jei lietuviui būtų pavykę taip greitai plaukti, kaip ryte atrankoje (per 49,56 sek.), tai jis būtų pasidalijęs ketvirtą vietą su italu Marco Belotti.

Pergalę šioje rungtyje iškovojo prancūzas Jeremy's Straviusas (48,79 sek.), aplenkęs prizininkais tapusius italus – Europos čempioną Lucą Dotto (49,18 sek.) ir Filippo Magninį (49,51 sek.).

Dvi auksines pergales (50 ir 100 m krūtine rungtyse) šiose varžybose iškovojo šalies plaukimo rinktinės lyderė Rūta Meilutytė.