Praėjusių metų atvirųjų JAV teniso pirmenybių finalininkė lengvai įveikė pirmąjį ratą

Niujorke (JAV) įsibėgėja ketvirtasis šiais metais "Didžiojo kirčio" serijos teniso turnyras - atvirasis JAV teniso čempionatas (US Open), kurio bendrą prizų fondą sudaro 42,253 mln. JAV dolerių.

Pergale moterų vienetų varžybas pradėjo praėjusių metų šio turnyro finalininkė Caroline Wozniacki iš Danijos. Ketvirtoji pagal skirstymą Danijos atstovė antradienį pirmajame rate 6:2, 6:0 nugalėjo amerikietę Jamie Loeb.

Antradienį kortuose žaidė dar dvi pirmojo aštuntuko tenisininkės: antroji pagal skirstymą rumunė Simona Halep anksčiau laiko baigė mačą - jai 6:2, 3:0 buvo įskaityta pergalė prieš susitikimą dėl traumos nebaigusią Mariną Erakovič iš Naujosios Zelandijos, o jau pirmajame rate savo pasirodymą turnyre baigusi šeštoji raketė čekė Lucie Šafaržova 4:6, 1:6 pralaimėjo ukrainietei Lesiai Tsurenko.

Kitų jau pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai:

Jelena Vesnina (Rusija) - Laura Robson (D. Britanija)            3:6, 6:3, 7:5;

Karin Knapp (Italija) - Ajla Tomljanovič (Kroatija)              6:7 (1:7), 6:2, 6:4;

Olga Govorcova (Baltarusija) - 28-Irina Begu (Rumunija)          6:1, 0:6, 7:6 (7:3);

Wang Qiang (Kinija) - Maria Sakkari (Graikija)                   7:5, 6:2;

Varvara Lepchenko (JAV) - Kirsten Flipkens (Belgija)             6:1, 6:1;

Barbora Strycova (Čekija) - 14-Timea Bacsinszky (Šveicarija)     7:5, 6:0;

11-Angelique Kerber (Vokietija) - Alexandra Dulgheru (Rumunija)  6:3, 6:1;

Johanna Konta (D. Britanija) - Louisa Chirico (JAV)              6:3, 6:0.

Penki pirmojo rato mačai sužaisti ir vyrų vienetų varžybose:

13-John Isner (JAV) - Malek Jaziri (Tunisas)                     6:2, 6:3, 6:4;

Robin Haase (Olandija) - Dustin Brown (Vokietija)                4:6, 4:6, 6:3, 7:5, 6:4;

21-Ivo Karlovič (Kroatija) - Federico Delbonis (Argentina)       6:3, 7:5, 7:5;

Jiri Vesely (Čekija) - Paolo Lorenzi (Italija)                   6:4, 6:4, 6:4;

Jurgen Melzer (Austrija) - Denis Kudla (JAV)                     6:3, 7:5, 6:1.

Kartu su pagrindiniais prizais vyrų bei moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks atitinkamai po 2000 ATP ir WTA reitingo taškų bei 3,3 mln. dolerių čekiai.