R. Berankis laimėjo antrąjį šiais metais „ATP Challenger Tour“ serijos teniso turnyrą

24-erių metų Lietuvos teniso rinktinės lyderis Ričardas Berankis sekmadienį laimėjo antrąjį šiais metais ir penktąjį karjeroje "ATP Challenger Tour" serijos turnyrą.

Sekmadienį "Andria e Castel del Monte" vyrų teniso turnyro Italijoje vienetų varžybų finale 107-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis ir trečias pagal skirstymą lietuvis nugalėtoju buvo paskelbtas vos po 47 minučių ir 17 sekundžių trukusios kovos. Po lietuvio pergalės 6:4 pirmajame sete ir jam pirmaujant antrajame 1:0, 22-jų metų gruzinas Nikolozas Basilašvilis (ATP-221) nusprendė nebetęsti mačo.

Ši R.Berankio pergalė garantavo jam tiesioginį kelialapį į pirmąjį ateinančių metų "Didžiojo kirčio" serijos teniso turnyrą - atvirąsias Australijos pirmenybes.

"Uždirbęs" 5035 eurų čekį ir iškovojęs 80 ATP reitingo taškų R.berankis pakilo į 86-ąją pajėgiausių planetos tenisininkų reitingo vietą.

Tai bus jau dvyliktasis pajėgiausio šalies tenisininko "ATP Challenger Tour" serijos turnyrų finalas. Kol kas jis laimėjo keturis šios serijos finalinius susitikimus ir paskutinį - šių metų liepos pabaigoje Kazachstane.