R. Meilutytei nepavyko iškovoti Pasaulio plaukimo čempionato medalio

Paskutinę Pasaulio plaukimo čempionato dieną Rūtai Meilutytei nepavyko pelnyti medalio Lietuvai. Sekmadienio vakarą 50 m krūtine rungties finale plaukikė finišavo ketvirta.

Lietuvos plaukikė distanciją įveikė per 30,20 sek. ir jau trečia kartą čempionate pagerino asmeninį sezono rekordą.

Čempione tapo amerikietė Lilly King (29,4 sek.) , antrąją vietą užėmė rusė Julija Jefimova (29,57 sek.), trečioje vietoje liko amerikietė Katie Meili (29.99 sek.).

L. King finalo plaukime pagerino pasaulio rekordą, nuo 2013 metų priklausiusį R. Meilutytei.

Lietuvos plaukikė vietą finale užsitikrino pusfinalyje įveikusi distanciją per 30,4 sek. ir pagerinusi asmeninį sezono rekordą. Bendroje pusfinalio lentėlėje R. Meilutytė užėmė taip pat 4 vietą.

Jame geriau už lietuvę pasirodė tos pačios sportininkės: rusė J. Jefimova (29,73 sek.) ir amerikietės K. Meili (30,12 sek.) bei L. King (29,60 sek.). L. King pagerino šios rungties JAV rekordą.

R.Meilutytei vis dar priklauso 50 m plaukimo krūtine pasaulio rekordas (29.48), kurį kaunietė užfiksavo 2013 metais.

Antradienio vakarą 100 m krūtine rungties finale plaukusi R. Meilutytė distanciją įveikė per 1.05,65 min. ir užėmė 4 vietą. Finale buvo pagerintas jos pasaulio rekordas.

Keistas

Keistas portretas
Šiaip tai trečia - steroidinės pricesės rezultatas neturi prasmės. Gėda teisėjams, kurie nediskvalifikuoja visam gyvenimui, nes steroidiniai raumenys neišnyksta.