Slidininkas V. Strolia 30 km olimpiados skiatlono rungtyje finišavo priešpaskutinis

Sekmadienį Sočio (Rusija) žiemos olimpiados slidinėjimo varžybose išdalintas antrasis apdovanojimų komplektas.

Žaidynėse debiutavęs 21-erių metų Vytautas Strolia vyrų 30 km skiatlono - 15 km klasikiniu stiliumi ir 15 km laisvuoju stiliumi - rungtyje tarp klasifikuotų dalyvių liko paskutinis - 67-as.

Neklasifikuotas liko tik ratu varžovų aplenktas Pietų Korėjos atstovas Hwang Jun-Ho Hwangas.

Lietuvos slidininko laikas distancijoje - 1 valanda 20 minučių 37,2 sekundės.

Nuo auksą šioje rungtyje iškovojusio šveicaro Dario Colognos (1:08:15,4) lietuvį skyrė 12 minučių 21,8 sekundės.

Tai buvo antrasis Šveicarijos slidininko medalis žiemos olimpiadose - 2010 metais Vankuveryje (Kanada) jis triumfavo 15 km distancijoje laisvuoju stiliumi.

Sidabras sekmadienį atiteko švedui Marcusui Hellneriui (1:08:15,8, o bronza tenkinosi norvegas Martinas Johnsrudas Sundby'is (1:08:16,8):

1. Dario Cologna (Šveicarija)          1 val. 08 min. 15,4 sek.
2. Marcus Hellner (Švedija)                   atsiliko 0,4 sek.
3. Martin Johnsrud Sundby (Norvegija)                  1,4
4. Maksim Vylegžanin (Rusija)                          1,5
5. Ilja Černousov (Rusija)                            13,6
6. Jean Marc Gaillard (Prancūzija)                    14,4
...
67.Vytautas Strolia                                12:21,8
68.Hwang Jun-Ho Hwang (P. Korėja)           aplenktas.

A

A portretas
Skirtumas buvo beveik 12 minučių.

viskas ok

viskas ok portretas
pries lyginant su nugaletojais, butu idomu suzinoti finansavimo skirtumus....zinoma rezultatas apgailetinas

to-bvc

to-bvc portretas
SUTINKAM 100%!Strolia FINISAVO PASKUTINYSIS,one-priespaskutinis,NES TAS KOREJIETIS,NEBAIGES TRASOS,PASITRAUKE IS VARZYBU!!!