Tarptautinėse lengvaatlečių varžybose – N. Piliušinos ir I. Mačiukaitytės pergalės

Šeštadienį įvairiuose pasaulio kampeliuose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose savo jėgas išmėgino ir Lietuvos sportininkės.

Portlande (JAV) vykstančiose "TrackTown USA High Performance" varžybose Natalija Piliušina laimėjo 1500 m bėgimą su geriausiu Lietuvos sezono rezultatu (4 minučių 15,69 sekundės). Prieš savaitę Sietle ji buvo pirma bėgant 800 m (2:04,71).

"ONU Invite" varžybose Burbonese (JAV) Irma Mačiukaitė laimėjo 200 m (25,63 sek.) ir 60 m barjerinį bėgimus (8,85 sek.).

Mustasaryje (Suomija) "Botnia Games" varžybose Sonata Tamošaitytė du kartus bėgo 60 m su barjerais ir abu kartus buvo antra (8,52 ir 8,43 sek.).

Maglingene vyksta nacionalinės Šveicarijos varžybos. Šeštadienį Eglė Balčiūnaitė užėmė trečią vietą 400 m bėgime (57,90 sek.), o sekmadienį turėtų startuoti dvigubai ilgesniame nuotolyje.

Apeldorne (Olandija) Inga Michejenko buvo penkta 400 m bėgime (57,48 sek.) ir ketvirta – 800 m nuotolyje (2:15,84).