Trečioji „Blackhawks“ pergalė Vakarų konferencijos finale

Šeštosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Čikagos "Blackhawks" klubas trečiadienį namuose 22,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) nugalėjo Anahaimo "Ducks" ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Pirmąjį serijos mačą savo arenoje Anahaimo ekipa laimėjo 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), o antrosiose rungtynėse po trijų pratęsimų sėkmė lydėjo Čikagos komandą - 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0). Trečiajame susitikime Čikagoje pajėgesni buvo svečiai - 2:1 (1:1, 1:0, 0:0), tačiau ketvirtąjį mačą šeimininkai laimėjo po dviejų pratęsimų - 5:4 (1:0, 0:1, 3:3, 0:0, 1:0). Penktąsias rungtynes savo arenoje Anahaimo ledo ritulininkai laimėjo po pratęsimo 5:4 (3:0, 0:2, 1:2, 1:0).

Trečiadienio susitikime įvarčius nugalėtojams, kurie Stenlio taurę iškovojo dukart per penkerius pastaruosius metus (2010 ir 2013), pelnė Brandonas Saadas (28:23), Marianas Hossa (30:41), Patrickas Kane'as (32:08) ir Andrew Shaw (56:28 bei 59:11).

Savo ruožtu Duncanas Keithas antrajame kėlinyje pasižymėjo trimis rezultatyviais perdavimais, o Andrew Desjardinsas trečiajame - dviem.

"Blackhawks" komandos vartininkas šiame mače atrėmė 30 svečių metimų.

Įvarčių autoriais "Ducks" ekipos gretose tapo Patrickas Maroonas (34:13) ir Claytonas Stoneris (41:57), o vartininko Frederiko Anderseno sąskaitoje - 18 atremtų arenos šeimininkų metimų.

Septintąsias - lemiamas - Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos šeštadienį žais Anahaime.

Šiame straipsnyje: Blackhawksnhlledo ritulys