Veteranų lengvosios atletikos čempionate lietuviai iškovojo 15 medalių

Torunėje (Lenkija) pasibaigusiame X-ajame Europos veteranų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate (programoje taip pat ilgi metimai, krosas ir ėjimas) Lietuvos sportininkai iškovojo 15 medalių - 2 aukso 7 sidabro ir 6 bronzos - bei tarp 34-ių apdovanojimus iškovojusių komandų užėmė 25-ą vietą. Pagal iškovotų medalių kiekį - tai buvo pats sėkmingiausias čempionatas lietuviams.

Iki šių pirmenybių sėkmingiausi čempionatai buvo 2005 metais Švedijoje ir 2007 metais Suomijoje, kuomet iškovota po penkis aukso ir po du sidabro bei bronzos apdovanojimus. Prieš dvejus metus Ispanijoje laimėti trys aukso, keturi sidabro ir vienas bronzos medalis.

Daugiausiai medalių (įskaitant ir šias pirmenybes) yra iškovojusios Algina Vilčinskienė (4 aukso, 2 sidabro, 1 bronzos) ir Jadvyga Putinienė (3 aukso, 2 sidabro).

Paskutinę varžybų dieną Lietuvos komanda savo taupyklę papildė trim medaliais - sidabrą laimėjo disko metikė Janina Lapienienė (W50 amžiaus grupė, 38,42 m) ir svorį metęs Leonardas Varnas (M65, 17,05 m), o bronzos apdovanojimą disko metimo sektoriuje iškovojo Algina Vilčinskienė (W75, 19,80 m).

Rutulio stūmikų varžybose startavę Saulius Svilainis (M55) užėmė 5 vietą (13,28 m), o Kęstutis Buivys (M50) - 13-ą (12,40 m).