19 taškų skirtumą panaikinęs „Nevėžis“ paliko uteniškius LKL dugne

Utenos „Juventus“ (0-7) turėjo 19 taškų persvarą, tačiau ją iššvaistė ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) lieka be pergalių. „Juventus“ namuose 74:80 (20:17, 25:13, 19:26, 8:24) nusileido Kėdainių „Nevėžiui“ (1-4).

Vos prasidėjus trečiam kėliniui „Juventus“ pirmavo 49:30, bet tuomet „Nevėžiui“ pavyko laimėti atkarpą 11:3.

Po trijų kėlinių komandas jau skyrė tik 8 taškai (64:56) ir „Nevėžis“ nesustojo.

Rungtynių pabaigoje „Juventus“ krepšį tritaškiais subombardavo iš viso 32 taškus pelnęs Malcolmas Grantas (6/8 trit.).

Būtent jis tolimu šūviu persvėrė rezultatą likus maždaug 3,5 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos ir kėdainiškiai iniciatyvos jau nebepaleido.

M.Grantas pagerino buvusiam Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ žaidėjui Ryanui Harrow priklausiusį šio sezono rezultatyvumo rekordą (27 taškai).

„Juventus“: Anthony Irelandas 15, Simonas Buterlevičius, Dovis Bičkauskis ir Laronas Dendy po 12.

„Nevėžis“: Malcolmas Grantas 32, Richardas Kuksikas 14, Justas Tamulis 13.